davidsimko | davidonstage
DAVIDSIMKO-0069-2.jpg

blog po slovensky

blog články ktoré dávid šimko píše a vytvára pre seba alebo iné stránky  ako copywriter copywriting davidonstage

Tina x Zasnežená krajina

 

Heey!

Už je rok 2018! Letí to naozaj veľmi rýchlo. Kedže toto je môj prvý blog v tomto roku, želám vám skoro všetko len to dobré a veľa okúzľujúcich momentov. To všetko sčítané spolu predstavuje  v š e t k o  len to dobré do nového roku zaželané mnou, Dávidom. Takisto vám prajem, aby nadchádzajúci rok bol menej namáhavý a štylisticky lepší ako moje posledné dve vety.

V januári minulého roka som zverejnil túto stránku. Bol to pre mňa jeden zo splnených snov, ktorého realizácia mi vyčarila úsmev na tvári. Niečo, čo bolo tak dlho len myšlienkou v mojej hlave, bolo zrazu ozajstné, hmatateľné, existujúce vo vonkajšom enviromente. Konečne som mal svoj malý svet v neustále sa rozpínajúcom vesmíre internetu. A je iba iba môj.

Naučil som sa mnoho a posunulo ma to kilometre dopredu. Som rád, že mám priestor na prezentáciu svojich fotografií, na ktoré som hrdý. Občas k nim pridám aj nejaké riadky, inokedy aj celé riady. Je to konečné dielo, ktoré pevne odoláva môjmu neustálemu nutkaniu modifikovať všetko, čo som práve vytvoril. Veľmi veľa to pre mňa znamená.

SIMK

Pred nedávnom sme spolu s Tinou strávili deň v čarokrásnej zasneženej krajine Vysokých Tatier. (čarokrásna krajina bez snehu)

SIMK
SIMK

Stále snežilo a veľmi pekne sa to kombinovalo s rozliehajúcim sa tichom. Mal si niekedy pocit, že počas sneženia stúpaš hore? Malinké biele častice padajúce dolu všade okolo...

SIMK
SIMK

Tina sa nebála ani hlbokého snehu. Vlastne možno sa ho nebála ešte viac ako ja.

SIMK
SIMK
SIMK
SIMK

Nedávno som si kúpil starý Polaroid z Francúzska. Zo všetkých tých farebných variácií, v ktorých sa vyrábal, som sa rozhodol zvoliť čiernu. Ako povedal Albert Camus- "Absurdnosť je na jednej strane fakt a na strane druhej vedomie tohto faktu"

SIMK
SIMK

Potom sme zašli na kávu do jednej príjemnej kaviarne. Tú mňam-mňam chuť si, bohužial, musíš len predstaviť.

SIMK

- dávid